Skvělý dárek pro vaši krásku? Gelové nehty!

Toužíte mít krásné a upravené nehty, ale zároveň se nechcete omezovat? Pečovat o přírodní nehty totiž není vůbec jednoduché. Musíte neustále zastřihávat, lakovat, nemluvě o domácích pracích, které trvají dvakrát déle, protože musíte být co nejopatrnější…

Pokud tohle dobře znáte, je tu skvělé řešení – modeláž nehtů. Dnes si již díky pestrým technologiím můžete vybrat, zda zvolíte nehty gelové, nebo akrylové. Jaký je mezi nimi rozdíl?

 

Jak se dělá modeláž nehtů?

 

Jak u gelových, tak u akrylových nehtů, se při modeláži začíná stejným postupem. Nejprve se nehet očistí, odlakuje a mírně zbrousí, aby nedošlo k jeho poškození. Při nanášení gelových nehtů se pak aplikuje UV gel, a to třikrát po sobě, ten se nechává vytvrdit v UV lampě. Nehty jsou pak krásně lesklé a vypadají přirozeně.

 

U akrylových nehtů není UV lampy potřeba. Speciální akryl totiž zaschne sám, a posléze se leští. Rovněž v tomto případě jsou nehty krásné a pevné. Jakou zvolíte variantu, je pouze na vás. Obecně však platí, že akryl je o něco pevnější a odolnější, než gel. Co je však jisté, je fakt, že už nemusíte být tolik obezřetná a dáte sbohem lámání a třepení!

 

Modeláž nehtů a metoda P-shine

 

Poměrně nová metoda modeláže nehtů, takzvaná P-shine, si rychle získává své oblíbenkyně. Rozdíl je v tom, že se na nehty nenalepují umělé tipy, ale manikérka zpevní vaše přirozené nehty pomocí speciálních přípravků, jež jsou velice šetrné. Nevýhodou je, že musíte mít nehty maličko delší, aby manikúra vypadala opravdu dobře. Nic tedy pro ženy, které si nehty třeba okusují, anebo je mají natolik nekvalitní, že ani nepovyrostou a hned se zlomí. V těchto případech je lepší aplikovat nejprve nehty gelové nebo akrylové, nechat ty své ozdravit a povyrůst, a pak je už hračka zpevnění pomocí moderního P-shine.

 

Nedozírné možnosti zdobení nehtů

Jakmile vkročíte do kosmetického salonu nebo nehtového studia, spatříte stovky možností různých zdobení. Gelové nebo akrylové nehty by se měly poupravit – doplnit přibližně jednou za tři týdny a pokaždé si je můžete nechat ozdobit jiným způsobem. Jdete s módou a zároveň nehledíte na opatrnost. Paráda!
Krásné a zdravé nehty jsou ozdobou každé ženy, to snad ani není třeba připomínat. Pečujte o ně, zkrášlujte je. Nyní už víte, jak na to. V předvánočním čase navíc spousta kosmetických salónů nabízí slevové poukázky, za které pořídíte služby za zvýhodněné ceny. Na co tedy ještě čekáte? Skvělý dáreček už na vás čeká!